הרחקת יונים

חברת אקומיר הדברה והרחקה מתמחה בהרחקת יונים לטווח הארוך, רשתות לבניינים רבי קומות ודוקרנים למרפסות ובתים פרטיים, אנו שמים דגש על שירות מקצועי תוך שמירה על מחירים הוגנים.

יונת הבית

היונה הינה בעל חיים מעופף, חי בגובה ולכן לרוב נמצא אותם בגגות ופתחי בניינים גבוהים שם הם יכולים להקים קן ולהתרבות. היונה נחשבת לבעל חיים המסכן את בריאותו של האדם בגלל המחלות והחיידקים שהם נושאות עימן. יונים בדרך כלל סוחבות עימן חרקים וכיני יונים המסכנים את בריאותינו ופוגעים באיכות החיים. בנוסף לכיני היונים ישנו המפגע הסביבתי שיוצרות היונים כשהן מתרבות, לכלוך, ריח רע מאוד, המון חרקים וכינים אלו הם רק חלק קטן מפגיעתם של היונים בבני האדם לכן במקרה של מפגע יונים בסביבתכם הזמינו הרחקת יונים מיידית על מנת לשמור על בריאותכם. כיני יונים ניתנות להדברה, אנו מבצעים הדברה במרכז לכיני יונים.

הרחקת יונים בתעשייה

יונים במפעלים ובאיזורי תעשייה זהו דבר שכיח מאוד וכיום כמעט בכל מחסן גדול או מפעל שלא דואג להרחקת יונים ישנו מפגע סביבתי כזה. חשוב לזכור שאין להקל ראש במקרה שישנו מפגע סביבתי של יונים ונדרשת הרחקת יונים, זהו מצב שבו ישנה סכנה בריאותית. קיימים איזורים בהן היונים מהוות מפגע תברואתי קשה מאוד ונדרשת התערבות של מרחיק יונים מקצועי על מנת להיפטר מהן.

הרחקת יונים ומעופפים, חברת אקומיר הדברה מבצעת עבודות גובה להתקנת רשתות להרחקת יונים, התקנת דוקרנים ומתן פתרונות ייחודיים להרחקה, אנו פועלים כל העת על מנת לתת מענה מהיר ויעיל להרחקת היונים, אנו מרחיקים יונים ללא פגיעה פיזית בהן ונוקטים פעולות המבטיחות הרחקה יסודית ופתרון מלא לבעיית היונים.

רשתות הרחקת יונים

רשת להרחקת יונים מיועדת לבניינים רבי קומות ולאיזורים בהם יש הרבה יונים. הרשת מונעת מהיונים להגיע אל הבניין ובכך מרחיקה אותם.

דוקרני נירוסטה להרחקת יונים

דוקרני נירוסטה להרחקת יונים הדוקרנים מיועדים למרפסות ולעליות גג, הדוקרנים מונחים במקום עמידתם של היונים וגורמים להן לאי נוחות על מנת שיחפשו מקום אחר להקים בו קן