הדברה בג'ל

הדברת נמלים ותיקנים בג'ל הינו פתרון מושלם להדברת מזיקים ומהווה כיום את הדרך היעילה ביותר להתמודד עם נמלים ותיקן גרמני במיוחד. מזיקים אילו חיים במושבות גדולות ומתרבים בקצב מהיר מאוד, סיבה זו היא הגורם לכך שכשניגשים להדברה מסוג זה צריך להביא את הפתרון היעיל והמקצועי ביותר עבור הלקוח ולהיפטר מהמזיקים. היתרון הגדול בהדברה בג'ל הוא שלא צריך לעזוב את הבית למספר שעות ואינו רעיל או גורם נזק לאדם בצורה זו. הג'ל מהווה גם פתרון למסעדות ולבתי אוכל שאינם יכולים לסגור את המקום למספר שעות.

מהו ג'ל להדברה

הג'ל להדברה הינו חומר נוזלי שקוף המגיע במזרקים מיוחדים. החומר מונח במקומות שבהם ידוע לנו כי יש מזיקים ומושך אליו את הנמלים והתיקנים. לאחר שאכלו ממנו הם לוקחים את הג'ל אל תוך הקן ומשם כל הקן מת ואנו מקבלים תוצאה מיידית וסופית לנמלים ולתיקנים. החומר משמש בעצם כפתיון חזק מאוד לנמלים והם נמשכות אילו כמו מגנט, החומר פותח בעקבות הצורך להדברה יעילה שתחזיק לאורך זמן.

מדוע התיקן הגרמני?

התיקן הגרמני זהו חרק חום קטן המקים את מושבותיו באיזורים חמים ולחים כמו

תנוריםant-gel

מקררים

תמי 4

מכונות בתעשיית המזון

מכשירים אחרים הפולטים חום

ארונות מטבח

פינות חשוכות ולחות

ההתמודדות עם התיקן הגרמני הינה בעייתית כיוון שהנקבה סוחבת עימה את תיק הביצים עד לשלב בקיעתן, בשונה משאר התיקנים, מצב זה מבטיח הישרדות של למעלה מ90% ומאפשר לתיקנים אילו להתרבות מהר יותר מכל סוג של תיקן.

תיק הביצים

את תיק הביצים לא ניתן להדביר בשום דרך למעט ג'ל נמלים שם האמא עצמה מחדירה את החומר אל תוך התיק והחומר קוטל גם את הביצים שאמורים להבקע. זהו היתרון הגדול ביותר של הדברה בג'ל לעומת הדברה בריסוס רגיל ולכן ההתמודדות עם תיקן גרמני אפשרית רק בדרך זו ומסוגלת להביא לפתרון הבעייה מיסודה.

הזמינו עוד היום מדביר מוסמך.ant_gel

אקומיר – הדברה וריסוס מזיקים
סרגיי – 058-5858338