הדברה במרכז

pest-control

חברת אקומיר הדברה במרכז פועלת למעלה מ – 15 שנה בתחום ההדברה והרחקת היונים, החברה מספקת פתרונות רבים ומגוונים להדברת מזיקים. החברה פועלת בכפוף לתקנות המשרד להגנת הסביבה ולפי תקנים מחמירים. שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובעלי רעילות נמוכה לאדם. ההתמחות של החברה היא לספק את הפתרונות המתאימים ביותר עבור הלקוח ולשביעות רצונו. החברה פועלת כיום בכל חלקי הארץ ומספקת שירותי הדברה והרחקת יונים מהמתקדמים בעולם. בנוסף החברה מספקת שירות לכידת חולדות, עכברים, נחשים ובעלי חיים מסוכנים.

עבודה בגובה

הדברה והרחקת יונים זהו חלק בלתי נפרד מחבר אקומיר המספק בין היתר שירותים:: הכוללים עבודה בגובה להתקנת

רשתות להרחקת יונים

דוקרנים להרחקת יונים

הדברת חרקים ומכרסמים

עבודות גובה מגוונות

יש לזכור כי בעת עבודה בגובה נדרשים כללי בטיחות מחמירים המבטיחים שמירה על העובדים ואנו בחברת אקומיר הדברה לא מתפשרים על בטיחות העובד תוך שמירה על מקצועיות ושירות ללא פשרות.

עבודות בגובה נדרשות לעיתים קרובות בבניינים רבי קומות או בבתים פרטיים המצריכים ניקיון או פתרון בעיה שנמצאת בגג או במקום גבוה אחר בלתי נגיש, אנו מספקים את מירב הפתרונות לעבודות גובה בכל חלקי הארץ, המקצועיות שלנו באה לאחר 15 – שנות נסיון בהדברה, הרחקת יונים ועבודות גובה רבות ומגוונות. אז בפעם הבאה שיש לכם אזושהי בעיית חרקים, יונים, מכרסמים אל תהססו לפנות לצוות המקצוענים של חברת אקומיר הדברה.

אקומיר – הדברה וריסוס מזיקים
סרגיי – 058-5858338